DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Zážitky a vyprávění

Zážitky a vyprávění...
 
UŽ SE NA TO TĚŠÍÍÍÍM ...........
 
     Jelikož byla zima 2009/2010 na sněhovou nadílku více než štědrá :-))  a hnědule Šejla není žádný " sněhomil" natož  "mrazomil", vymýšleli jsme všechny možné jiné akce      třeba návštěvu atelieru na Václavském náměstí !
      Za nádherné fotky děkujeme Vlaďce, v atelieru jsme si všichni užili plno legrace :-)) ale všechny naše pejskové byly moc hodné a šikovné - prostě hotové modelky !!!
      Fotky jsou k nahlédnutí na rajčeti  zde : kassandrahalitpasa.rajce.net 
  
                                                          
 
                                                                      Šejla a Bellinka a Tibinka :-))
 
 
 
      
 
 
                                                              JAK JSME VYHRÁLY AUTO !!!   
 
 
         Dne 2. 5. 2010 jsem se se svou fenou Šejlou / Kassandra Halit Paša / zúčastnila JARNÍHO ZÁVODU OBEDIENCE v Praze Letňanech. Soutěžily jsme rovnou v kategorii OB1 a zadařilo se nám, mezi samými zkušenými matadory v OB, „urvat“ krásné druhé místo!
         Závod se konal se zápisem zkoušky a tak jsme tímto splnily zkoušku OB1 na známku Velmi dobrá.
         Šejla v náročném prostředí, plném rušivých vlivů, prováděla cviky úplně super, prakticky všechny stržené body mám na svědomí já – psovod. Obedience je právě o detailní přesnosti, tam letí bodíky dolů jako „prd“!
         Organizačně byl závod zvládnutý výborně a hodnotné věcné ceny byly třešničkou na dortu. Vždyť jsme vyhrály úplně NOVÉ AUTO :-)
 
 
         ......  NÁŠ NOVEJ AUŤÁK .... 
 
  
  
   
 
       
        
 
                                                                                
                                                                               
 
 
     

27. 11. 2010

 

REPORTÁŽ O DEŠTI

cool

         

 

    PRVNÍ DEŠTÍK : V sobotu, 7. 8. 2010, jsem se se Šejlou / Kassandra Halit Paša / zúčastnila 1.ročníku závodu Obedience "bez účasti border kolií".
Celý den strašlivě pršelo a závod se konal pod širým nebem na cvičáku ZKO Úhonice. Protože vím, jak Šejla "miluje" déšť, očekávala jsem nevalné výsledky! Jenže hnědule zabrala a všechny cviky provedla takřka na výbornou! Obě mokré na kůži, ale spokojené! V konkurenci 13 týmů v kategorii OB1 jsme se ziskem 304,5 bodu získaly PRVNÍ MÍSTO na známku VÝBORNÁ imageOrganizace závodu byla super, všichni zmoklí účastníci prokázali nebývalou odolnost proti vodě za což jim patří obdiv a velký dík image
 
   DRUHÝ DEŠTÍK : 4. 9. 2010 pořádala ZKO Česká Třebová již 10. jubilejní ročník závodu " SPECIÁL JAVORKA". Startovaly jsme se Šejlou v kategorii "Stopařský speciál", což představovaly : poslušnost podle ZVV1 a stopa / vlastní, 500 kroků, 4 lomy, 2 předměty.I přes nepřízeň počasí - žeby nám opět celý den lilo?!? - Šejla vyčuchala krásných 98 bodů a za poslušnost jsme dostaly 92 body. Jenomže ..... konkurence byla hóóódně namakaná a tak nám celkových 190 bodů stačilo na "pouhé" TŘETÍ MÍSTO imageŠkoda, že přechod přes mokrou kladinu pojala hnědule jako dostih a činku si v louži rovnala tlapkou! Ale stopu za silného deště vypracovala výborně! A to se počítá image
 
  TŘETÍ DEŠTÍK : V neděli, 7. 11. 2010, jsme si vyjely do Rakovníka. Místní ZKO pořádala již 3. ročník stopařského závodu "OTTŮV POHÁR". Soutěžily jsme v kategorii A, což znamenalo vypracování 2 stop podle FPr1. A jak jinak, že celý den pršelo a pršelo a všude stála voda imagePan Komárek z filmu "Na samotě u lesa" by se vyjádřil jadrněji ! Naše první stopa - jen 90 bodů - ověřování 1. lomu,změna tempa, křivé zalehnutí u obou předmětů / přece si nepropíchne pupík že- krasavice jedna holá imageDruhá stopa za 92 bodů, což mě naopak potěšilo, protože jsme , díky různým zmatkům, čekaly před vypracováním stopy asi 40 min. skoro u nášlapu / pořád lilo / a když už jsme konečně šly na TO, přeběhlo nám těsně u stopy asi 8-10 srnek !?! Šejla nevěřícně zírala, vypadala, že se k nim přidá! První předmět zalehla, kačena, opět pomalu a křivě, ale jinak jí vůbec nezajímal - natahovala krk jako žirafa - kdepak jsou ty moje srnečky??? Skoro bych dala já SVŮJ KRK za to, že se mi už na stopu vykašle, ale zase zabořila nos do strniště a docela pěkně jsme stopu došly imagePrvní místo nám uteklo jen o 3 body, ale to vem čert, hlavně že srny-nesrny, déšť-nedéšť spolehlivě stopu došla!!! Z 12 startujících týmů je i DRUHÉ MÍSTO pěkné imageA že jsme předběhly tolik namakaných vrčáků /NO/ mi udělalo velikou radost!
 
                                          TAK VIDA?!? A PAK ŽE NEPRŠÍ ŠTĚSTÍ???